822B019-213R001 NorComp
  • Part Number: 822B019-213R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B019-213R001 NorComp
    822B019-213R001 NorComp
    822B019-213R001 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B019-213R001 is described as CONN RCPT FMALE 19POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM