822B016-273L701 NorComp
  • Part Number: 822B016-273L701
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B016-273L701 NorComp
    822B016-273L701 NorComp
    822B016-273L701 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B016-273L701 is described as CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    View
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT