822B016-273L501 NorComp
  • Part Number: 822B016-273L501
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B016-273L501 NorComp
    822B016-273L501 NorComp
    822B016-273L501 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B016-273L501 is described as CONN RCPT FMALE 16POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ