822B012-273L801 NorComp
  • Part Number: 822B012-273L801
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B012-273L801 NorComp
    822B012-273L801 NorComp
    822B012-273L801 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B012-273L801 is described as CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK