822B012-273L001 NorComp
  • Part Number: 822B012-273L001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B012-273L001 NorComp
    822B012-273L001 NorComp
    822B012-273L001 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B012-273L001 is described as CONN RCPT FMALE 12POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR