822B012-173L801 NorComp
  • More about 822B012-173L801 NorComp
    822B012-173L801 NorComp
    822B012-173L801 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B012-173L801 is described as CONN PLUG MALE 12POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK