822B010-203R001 NorComp
  • Part Number: 822B010-203R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 822B010-203R001 NorComp
    822B010-203R001 NorComp
    822B010-203R001 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 822B010-203R001 is described as CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Circular Connectors from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connectors
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT