821B014-273L701 NorComp
  • Part Number: 821B014-273L701
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 821B014-273L701 NorComp
    821B014-273L701 NorComp
    821B014-273L701 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 821B014-273L701 is described as CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"