821B014-273L601 NorComp
  • Part Number: 821B014-273L601
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 821B014-273L601 NorComp
    821B014-273L601 NorComp
    821B014-273L601 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 821B014-273L601 is described as CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM