821B010-213R001 NorComp
  • Part Number: 821B010-213R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
  • Category: Circular Connectors
  • Status:
  • More about 821B010-213R001 NorComp
    821B010-213R001 NorComp
    821B010-213R001 is manufactured by NorComp and is categorized in the Circular Connectors category. 821B010-213R001 is described as CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V