781-M44-113R001 NorComp
  • Part Number: 781-M44-113R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 16
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"