773-E15-213R141 NorComp
  • Part Number: 773-E15-213R141
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 7
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH