2164-64-01-P2 NorComp
  • More about 2164-64-01-P2 NorComp
    2164-64-01-P2 NorComp
    2164-64-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2164-64-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 64POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE