2164-56-01-P2 NorComp
  • More about 2164-56-01-P2 NorComp
    2164-56-01-P2 NorComp
    2164-56-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2164-56-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 56POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK