2164-36-01-P2 NorComp
  • More about 2164-36-01-P2 NorComp
    2164-36-01-P2 NorComp
    2164-36-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2164-36-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 36POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"