2164-28-01-P2 NorComp
  • More about 2164-28-01-P2 NorComp
    2164-28-01-P2 NorComp
    2164-28-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2164-28-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 28POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"