2164-26-01-P2 NorComp
  • More about 2164-26-01-P2 NorComp
    2164-26-01-P2 NorComp
    2164-26-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2164-26-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 2ROW STR 26POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 8SLOT 6U NO P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X7SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE 6U 10CHAN VME J1/J2/J0
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V