2163-35-01-P2 NorComp
  • More about 2163-35-01-P2 NorComp
    2163-35-01-P2 NorComp
    2163-35-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-35-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 35POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS