2163-28-01-P2 NorComp
  • More about 2163-28-01-P2 NorComp
    2163-28-01-P2 NorComp
    2163-28-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-28-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 28POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"