2163-25-02-P2 NorComp
  • More about 2163-25-02-P2 NorComp
    2163-25-02-P2 NorComp
    2163-25-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-25-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 25POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK