2163-25-01-P2 NorComp
  • More about 2163-25-01-P2 NorComp
    2163-25-01-P2 NorComp
    2163-25-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-25-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 25POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE