2163-23-01-P2 NorComp
  • More about 2163-23-01-P2 NorComp
    2163-23-01-P2 NorComp
    2163-23-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-23-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 23POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK