2163-21-02-P2 NorComp
  • More about 2163-21-02-P2 NorComp
    2163-21-02-P2 NorComp
    2163-21-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-21-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 21POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH