2163-19-01-P2 NorComp
  • More about 2163-19-01-P2 NorComp
    2163-19-01-P2 NorComp
    2163-19-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-19-01-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW STR 19POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F