2163-17-02-P2 NorComp
  • More about 2163-17-02-P2 NorComp
    2163-17-02-P2 NorComp
    2163-17-02-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. 2163-17-02-P2 is described as CONN HDR 2MM MALE 1ROW RA 17POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A