2064-20-01RP2 NorComp
  • More about 2064-20-01RP2 NorComp
    2064-20-01RP2 NorComp
    2064-20-01RP2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 2064-20-01RP2 is described as CONN RCPT 2MM STR DL 20POS 15AU. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by NorComp
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM