2064-16-01-P2 NorComp
  • More about 2064-16-01-P2 NorComp
    2064-16-01-P2 NorComp
    2064-16-01-P2 is manufactured by NorComp and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. 2064-16-01-P2 is described as CONN RCPT 2MM VRT DUAL ROW 16POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH