189-025-413R571 NorComp
  • Part Number: 189-025-413R571
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB PLUG/RCPT 25POS R/A
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 114
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"