189-015-413R491 NorComp
  • Part Number: 189-015-413R491
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB PLUG/RCPT 15POS R/A
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM