180-044-113R031 NorComp
  • Part Number: 180-044-113R031
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 97
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS