180-044-103L021 NorComp
  • Part Number: 180-044-103L021
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB HD PLUG 44POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 50
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"