180-026-102L031 NorComp
  • Part Number: 180-026-102L031
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 356
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK