180-015-113R031 NorComp
  • Part Number: 180-015-113R031
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 263
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"