174-E50-213R001 NorComp
  • Part Number: 174-E50-213R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 265
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"