173-E50-213R001 NorComp
  • Part Number: 173-E50-213R001
  • Manufacturer Name: NorComp
  • Description: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
  • Category: D-Sub Connectors
  • Status:
  • Available: 302
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK