QXP2K103KRPT Nichicon
  • Part Number: QXP2K103KRPT
  • Manufacturer Name: Nichicon
  • Description: CAP FILM 10000PF 10% 800VDC RAD
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 1,290
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"