QXP2E104KRPT Nichicon
  • Part Number: QXP2E104KRPT
  • Manufacturer Name: Nichicon
  • Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 2,237
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"