QXK2J225KTP Nichicon
  • Part Number: QXK2J225KTP
  • Manufacturer Name: Nichicon
  • Description: CAP FILM 2.2UF 10% 630VDC RADIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 662
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM