QAK2E225KTP Nichicon
  • Part Number: QAK2E225KTP
  • Manufacturer Name: Nichicon
  • Description: CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
  • Category: Film Capacitors
  • Status:
  • Available: 105
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE