NHD-3.5-320240YF-ATXL# Newhaven Display
  • More about NHD-3.5-320240YF-ATXL# Newhaven Display
    NHD-3.5-320240YF-ATXL# is manufactured by Newhaven Display and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. NHD-3.5-320240YF-ATXL# is described as LCD DISPLAY TFT 3.5" 320x240 WHT. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"