NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T Newhaven Display
  • More about NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T Newhaven Display
    NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T is manufactured by Newhaven Display and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. NHD-3.5-320240MF-ASXN#-T is described as 3.5" SUNLIGHT READABLE TFT RESIS. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A