NHD-3.5-320240MF-20 CONTROLLER BOARD Newhaven Display
  • Part Number: NHD-3.5-320240MF-20 CONTROLLER BOARD
  • Manufacturer Name: Newhaven Display
  • Description: View More   Newhaven Display International LCD Displays >>
  • Category: Displays
  • Status:
  • More about NHD-3.5-320240MF-20 CONTROLLER BOARD Newhaven Display
    ---> Other parts by Newhaven Display
    ---> Displays from all manufacturers
    ---> Test & Measurement by sub category
  • More About  Displays
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 100MM