NHD-2.4-240320ZF-CTXI#-T-1 Newhaven Display
  • More about NHD-2.4-240320ZF-CTXI#-T-1 Newhaven Display
    NHD-2.4-240320ZF-CTXI#-T-1 is manufactured by Newhaven Display and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. NHD-2.4-240320ZF-CTXI#-T-1 is described as LCD DISP TFT 2.4" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Newhaven Display
    ---> Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP