NHD-2.4-240320SF-CTXI#-F1 Newhaven Display
  • More about NHD-2.4-240320SF-CTXI#-F1 Newhaven Display
    NHD-2.4-240320SF-CTXI#-F1 is manufactured by Newhaven Display and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. NHD-2.4-240320SF-CTXI#-F1 is described as LCD TFT 2.4" 240X320 40PIN ZIF. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Newhaven Display
    ---> Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules from all manufacturers
    ---> Optoelectronics by sub category
  • More About  Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules
    Optoelectronics
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"