NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F Newhaven Display
  • More about NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F Newhaven Display
    NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F is manufactured by Newhaven Display and is categorized in the Uncategorized LCD OLED Graphic Display Modules category. NHD-2.4-240320CF-CTXI#-F is described as LCD DISP TFT 2.4" 240X320. Perfect Parts is a supplier of Optoelectronics and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE