SC16C852LIET,115 NXP
  • Part Number: SC16C852LIET,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC UART DL 1.8V W/FIFO 36-TFBGA
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about SC16C852LIET,115 NXP
    SC16C852LIET,115 NXP
    SC16C852LIET,115 is manufactured by NXP and is categorized in the UART Interface category. SC16C852LIET,115 is described as IC UART DL 1.8V W/FIFO 36-TFBGA. Perfect Parts is a supplier of Interface ICs and other Semiconductors.
    ---> Other parts by NXP
    ---> UART Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  UART Interface
    Interface ICs
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM