SC16C650AIA44,512 NXP
  • Part Number: SC16C650AIA44,512
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC UART 44PLCC
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about SC16C650AIA44,512 NXP
    SC16C650AIA44,512 NXP
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM