SC16C550IB48,157 NXP
  • Part Number: SC16C550IB48,157
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC UART 48LQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about SC16C550IB48,157 NXP
    SC16C550IB48,157 NXP
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM