SC16C2550IB48,128 NXP
  • Part Number: SC16C2550IB48,128
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: IC DUART 5MBPS 48LQFP
  • Category: UART Interface
  • Status:
  • More about SC16C2550IB48,128 NXP
    SC16C2550IB48,128 NXP
    ---> Other parts by NXP
    ---> UART Interface from all manufacturers
    ---> Interface ICs by sub category
  • More About  UART Interface
    Interface ICs
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM