PZM3.9NB2,115 NXP
  • Part Number: PZM3.9NB2,115
  • Manufacturer Name: NXP
  • Description: DIODE ZENER 3.9V 300MW SMT3
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about PZM3.9NB2,115 NXP
    PZM3.9NB2,115 NXP
    PZM3.9NB2,115 is manufactured by NXP and is categorized in the Single Zener Diodes category. PZM3.9NB2,115 is described as DIODE ZENER 3.9V 300MW SMT3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK